Постигнути резултати на такмичењима у стрељаштву

Техничка школа Косјерић са задовољством обавештава своје суграђане о постигнутим резултатима својих ученика на школским такмичењима из стрељаштва.

На окружном такмичењу у Пожеги 8.10.2020. године женска и мушка екипа освојиле су прво место. Такође у појединачној конкуренцији прва два места освојиле су Наташа Јездовић и Ђорђе Савић

На државном првенству у Нишу 21.10.2020 године у великој конкуренцијиженска екипа је освојила треће место а мушка пето место. Чланови женске екипе били су Наташа Јездовић Сара Вуковић и Александра Марковић. Чланови мушке екипе били су Ђорђе Савић, Лазар Милић и Александар Лечић.

Уз све честитке на оствареном резултату пожелели би смо им и јос пуно успеха на даљим спортским такмичењима