Посета матураната у оквиру блок наставе “Академији струковних студија западна Србија” у Ваљеву.

У оквиру блок наставе ученици четвртог разреда посетили су у високошколску установу “Академија струковних студија западна Србија” у Ваљеву.

​Ученици и наставници срдачно су дочекани од стране Бранка Ћебића и његових колега са више школе. Након кратког обраћања, ученици електротехничког и економског смера смешени су у кабинете школе. За присутне ученике организоване су интерактивне радионице.

Ученици одељења IV1 имали су радионицу из маркетинга на тему “Увођење новог производа”, а ученици одељења IV2 радионицу из графичког дизајна, након чега су имали прилику да се, кроз пријатан разговор, ближе упознају са асистентима, поставе питања у вези радионице као и школе у целини.

​Након завршетка радионица, ученици и наставници су посетили народни музеј у Ваљеву. Након посете музеју, ученици су посетили и Муселимов конак.