Okružno takmičenje u streljaštvu 2021. godine

Danas su učenici naše škole na okružnom takmičenju u streljaštvu postigli sledeće rezultate:

1. mesto ekipno devojke

1. mesto ekipno dečaci

1. mesto pojedinačno Đorđe Savić

2. mesto pojedinačno Lazar Milić

4. mesto pojedinačno Aleksandar Lečić

2. mesto pojedinačno Anastasija Marković

3. mesto pojedinačno Sara Vuković

4.mesto pojedinačno Nataša Jezdović

Svi učenici su izborili plasaman na republičko takmičenje koje će se održati početkom decembra u Valjevu.
Sve čestitke na postignutim rezultatima.

O B A V E Š T E NJ E

O POLAGANJU POPRAVNIH ISPITA U AVGUSTOVSKOM ISPITNOM ROKU ŠKOLSKE 2020/2021.godine

Prijavljivanje ispita: do 20.avgusta 2021.godine
(obrazac prijave se dobija u školi)

Pripremna nastava biće održana u periodu od 16.08.2021. do 20.08.2021.godine:

Matematika: u vremenu od 8 do 10 časova, i to:
za učenike II 2 : 08:00 do 09:00 časova
za učenike III 2: od 09:00 do 10:00 časova

Osnovi elektronike: 09:00 do 11:00 časova

Fizika: 09:00 do 10:00 časova

Polaganje popravnih ispita:

Matematika: U ponedeljak, 23.08.2021.godine u 8
časova (pismeni)za učenike 2/2 a za učenike 3/2 u 9
časova
24.08.2021.godine u 8 časova (usmeni)


Osnovi elektronike: U utorak, 24.08.2021.godine u
09:30 časova, učenici 2/2 i učenici 3/2 u 11 časova


Fizika: U utorak, 24.08.2021.godine u 08:00 časova

Vidovdan 2020

Vidovdan je dan kada se u našoj školi sumiraju postignuti rezultati i kada se nagrađuju zaslužni učenici.
Sve odlične učenike Tehnička škola je nagradila književnim delima.
Opština Kosjerić je novčano nagradila učenike za postignute rezultate na takmičenjima.
Titan Cementara Kosjerić je kao i svake godine nagradila najboljeg đaka svakog razreda sa prigodnim poklonom, nagradu od fabrike Titan dobio je i đak generacije.

Na kraju , još jedna školska godina je iza nas, godina koju je obeležio kovid-19 i Kombinovani model nastave, godina pojedinačne, grupne i kolektivne bitke za znanje, ali i priznanje učenicima da se rad, posvećenost, požrtvovanost, pristojnost kategorije za koje se valja boriti i ka kojima treba težiti, i zbog toga nastavite vredno da učite i da se usavršavate, jer znanje vam niko ne može oduzeti a to je ključ uspeha.

O B A V E Š T E NJ E

Popravni ispiti za učenike završnih razreda održaće se po sledećem
rasporedu:

 Engleski jezik – četvrtak 17. jun u 9.00 časova;
 Matematika – petak, 18. jun u 9.00 časvoa.

ZA MATURANTE, RASPORED POLAGANJA

Obrazovni profil: ekonomski tehničar

Srpski jezik i književnost  07.06.2021. u 900

Članovi komisije:

  1.  Goran Radović
  2.  Slavica Jovanović
  3. Ivana Ilić

Zamene: Gordana Štulović, Milena Orubović-Đukić

Izborni predmet (Marketing i Poslovna ekonomija) 09.06.2021. u 900

Članovi komisije:

  1.  Goran Radović
  2.  Jelena Pavlović
  3. Jelena Čolić

Zamene: Gordana Štulović, Mirjana Dunjić-Radosavljević,Dušica Tulimirović

Maturski praktični rad sa usmenom odbranom rada (Računovodstvo) 10.06.2021. u 1030

Članovi komisije:

  1.   Goran Radović
  2.  Jelena Pavlović
  3. Jelena Čolić

Zamene: Gordana Štulović, Mirjana Dunjić Radosavljević,Dušica Tulimirović

 Obrazovni profil: elektrotehničar računara

Srpski jezik i književnost  07.06.2021. u 900

Članovi komisije:

  1. Milutin Bogdanović
  2.  Slavica Jovanović
  3. Ivana Ilić

Zamene: Gordana Štulović, Milena Orubović-Đukić

Maturski praktični rad sa usmenom odbranom rada (Računari,Programiranje,Osnovi automatskog upravljanja i Računarske mreže i komunikacije) 09.06.2021. od 1300 

Računarske mreže i komunikacije

Članovi komisije:

  1. Milutin Bogdanović
  2. Dragana Božović
  3. Ivan Stefanović

Zamene: Gordana Štulović,Danilo Jeknić,Aleksandar Marijanović

-Osnove automatskog upravljanja

Članovi komisije:

  1. Milutin Bogdanović
  2. Ivan Stefanović
  3. Dragana Božović

Zamene: Gordana Štulović,Danilo Jeknić,Aleksandar Marijanović

-Programiranje

Članovi komisije:

  1. Milutin Bogdanović
  2. Danilo Jeknić
  3. Aleksandar Marijanović

Zamene: Gordana Štulović,Ivan Stefanović,Dragana Božović

-Računari

Članovi komisije:

  1. Milutin Bogdanović
  2. Aleksandar Marijanović
  3. Danilo Jeknić

Zamene: Slobodan Savić,Ivan Stefanović,Dragana Božović

Izborni predmet (Računari,Programiranje,Osnovi automatskog upravljanja i Računarske mreže i komunikacije) 08.06.2021. od 800

Računarske mreže i komunikacije

Članovi komisije:

  1. Milutin Bogdanović
  2. Dragana Božović
  3. Ivan Stefanović

Zamene: Slobodan Savić,Danilo Jeknić,Aleksandar Marijanović

-Osnove automatskog upravljanja

Članovi komisije:

  1. Milutin Bogdanović
  2. Ivan Stefanović
  3. Dragana Božović

Zamene: Slobodan Savić,Danilo Jeknić,Aleksandar Marijanović

-Programiranje

Članovi komisije:

  1. Milutin Bogdanović
  2. Danilo Jeknić
  3. Aleksandar Marijanović

Zamene: Slobodan Savić,Ivan Stefanović,Dragana Božović

-Računari

Članovi komisije:

  1. Milutin Bogdanović
  2. Aleksandar Marijanović
  3. Danilo Jeknić

Zamene: Slobodan Savić,Ivan Stefanović,Dragana Božović

 Obrazovni profil: Trgovac

Završni rad sa odbranom 08.06.2021. od 800

Članovi komisije:

  1. Ivana Ilić
  2.  Dušica Tulimirović
  3. Mirjana Dunjić Radosavljević
  4. Predstavnik privrede ( Jelena Mladenović)

Zamene: Slobodan Savić, Jelena Pavlović,Jelena Čolić