НЕБЕСКИ КЉУЧЕВИ – ПЕСНИШТВО УЖИЧКОГ КРАЈА

Учешће Читалачког клуба Техничке школе, 22. мај 2019. године

У Народној библиотеци ”Сретен Марић” у Косјерићу одржано је књижевно вече, посвећено промоцији књиге ”Небески кључеви” – избор из песништва ужичког краја од 13. до 21. века. Учесници програма били су: Зоран Јеремић, као приређивач зборника, и песници нашег краја који су уврштени у ову антологијску књигу: Милуника Митровић, Миљко Митровић и Милијан Деспотовић.

Одабране стихове су говорили: Олга Тешовић, доктор правних наука и истакнути учесник републичких такмичења у рецитовању,  као и ученици Техничке школе, који редовно наступају на оваквим манифестацијама: Јована Лучић, Марко Митровић, Немања Ерчевић, Владимир Трифуновић и Катарина Јовановић – учесник овогодишње Републичке смотре рецитатора.