НАГРАДЕ И ЗАХВАЛНИЦЕ ЗА 22 УЧЕСНИКА

,,ЛИТЕРАРНОГ КОНКУРСА НАРОДНЕ БИБЛИОТЕКЕ”

Народна библиотека у Косјерићу традиционално организује конкурс, посвећен вредностима књиге и читалачке културе. Овогодишња тема за средњошколце: ”Ко је над књигом повијен, тај усправно хода” – инспирисала је наше ученике да осмисле квалитетне саставе о значају учења и образовања, као и о примерима умних људи који су знањем и стваралаштвом дали допринос култури свога народа и шире заједнице.

На свечаној додели награда, 21. децембра 2018. године, сви учесници конкурса из Техничке школе су јавно похваљени за труд и идеје, које су исказали у својим радовима, што је утицало на одлуку да 11 ученика буде награђено поклон-књигама, а преостали број добије захвалнице као подстицај неговању литерарне креативности.

Првонаграђени ученици су: Марија Д. Јоксимовић, II/1; Никола Томић, I/2  и Урош Ђукић, IV/1.

Друго место деле: Тијана Филиповић, I/; Душан Јовановић, I/2; Тијана Петровић, I/1 и Јована Марковић II/1, док су треће место освојили: Сара Анђелић, I/1; Милица Ћирјанић, II/1; Ђорђе Савић, I/2 и Филип Лазић I/1.