Ученици наше школе у посети 66. Међународном сајму књига у Београду.
Настави са читањем “66. Међународни сајам књига”Регионални такмичење средњошколаца у предузетничким вештинама “Пословни изазов”
Регионални такмичење средњошколаца у предузетничким вештинама одржано је у Чачку.
Учествовало је 22 тима што је 106 ученика из 26 средњих школа из Југозападне Србије.
Нашу школу су представљале ученице Марија Вукосављевић, Јелена Благојевић, Бојана Никитовић и Јована Велимировић.
Европски школски спортски
У петак 29.9. је Европски школски спортски дан који има за циљ промоцију физичке активности на медјународном нивоу. Ученици су кроз различите спортове и активности учествовали и обезбедили квалитетан дан пун активности.
Настави са читањем “Европски школски спортски”Упис ученика у први разред
Упис ученика у први разред смерова Економски техничар и Електротехничар рачунара одржаће се у просториjaма школе у понедељак 3. јула и уторак 4. јула у времену од 8-15 часова.
Такође да напоменемо да слободних места у оба смера има, па молимо заинтересоване да се у горе наведеним терминима јаве у просторијама школе.
Распоред матурских испита
Образовни профил: електротехничар рачунара
Српски језик и књижевност: понедељак 05.06.2023. у 800
Чланови комисије:
- Славица Петровић
- Славица Јовановић
- Светлана Бабић
Дежурни наставници:
- Никола Божић
- Марко Матић
Испит за проверу стручно-теоријских знања: среда 14.6.2023. у 1000
Чланови комисије:
- Иван Стефановић
- Данило Јекнић
- Драгана Божовић
Дежурни наставници :
- Дарко Тодоровић
- Душица Тулимировић
Матурски практичан рад задатак из А групе: понедељак 12.6.2023. у 800
Чланови комисије и дежурни наставници:
- Иван Стефановић
- Данило Јекнић
- Слађана Илић – представник из привреде
Матурски практичан рад задатак из Б групе: уторак 13.6.2023. у 800
Чланови комисије и дежурни наставници:
- Иван Стефановић
- Данило Јекнић
- Слађана Илић – представник из привреде
Образовни профил: економски техничар
Српски језик и књижевност: понедељак 05.06.2023. у 800
Чланови комисије:
- Славица Петровић
- Славица Јовановић
- Светлана Бабић
Дежурни наставници:
- Никола Божић
- Марко Матић
Испит за проверу стручно-теоријских знања: четвртак 8.6.2023. у 1100
Чланови комисије:
- Горан Радовић
- Весна Павловић
- Мирјана Дуњић Радосављевић
Дежурни наставници:
- Јелена Витезовић
- Марина Илић Пејчић
Матурски практичан рад задатак из А групе: уторак 6.6.2023. у 800
Чланови комисије и дежурни наставници:
- Никола Божић
- Јелена Павловић
- Јелена Арсенијевић – представник из привреде
Матурски практичан рад задатак из Б групе: среда 7.6.2023. у 800
Чланови комисије и дежурни наставници:
- Никола Божић
- Јелена Павловић
- Јелена Арсенијевић – представник из привреде