Наставно особље

   
НаставникНаставни предмет (Разреднo одељењe)Улога
Милутин БогдановићI 2 - Рачунарска графика и мултимедијаНаставник
Никола БожићII 1 - Економско пословањеНаставник
III 1 - Економско пословањеНаставник
IV 1 - Економско пословањеНаставник
Драгана БожовићI 2 - Увод у архитектуру рачунараНаставник
II 2 - Оперативни системиНаставник
III 2 - Рачунарске мрежеОдељењски старешина
Мила ВулетаI 1 - Верска настава - православни катихизис (обавезни изборни)Наставник
I 2 - Верска настава - православни катихизис (обавезни изборни)Наставник
II 1 - Верска настава - православни катихизис (обавезни изборни)Наставник
II 2 - Верска настава - православни катихизис (обавезни изборни)Наставник
III 1 - Верска настава - православни катихизис (обавезни изборни)Наставник
III 2 - Верска настава - православни катихизис (обавезни изборни)Наставник
IV 1 - Верска настава - православни катихизис (обавезни изборни)Наставник
IV 2 - Верска настава - православни катихизис (изборни)Наставник
Мирјана Дуњић-РадосављевићI 1 - Пословна кореспонденција и комуникацијаНаставник
II 1 - Пословна кореспонденција и комуникацијаНаставник
IV 1 - ПредузетништвоОдељењски старешина
Славиша ЂокићI 2 - Ликовна култураНаставник
II 1 - Ликовна култураНаставник
Иван ЂурићI 1 - ИсторијаНаставник
I 2 - ИсторијаНаставник
II 1 - ИсторијаНаставник
Нада Ђуровић ВесковићI 1 - МатематикаНаставник
I 2 - МатематикаНаставник
I 2 - Основе електротехникеНаставник
II 2 - МатематикаНаставник
II 2 - Основе електротехникеНаставник
Марина Илић ПејчићI 2 - ФизикаНаставник
II 2 - ФизикаНаставник
Данило ЈекнићIII 2 - ПрограмирањеНаставник
III 2 - Софтверски алатиНаставник
IV 2 - ПрограмирањеНаставник
Мирјана ЈовановићI 1 - БиологијаНаставник
I 2 - БиологијаНаставник
Славица ЈовановићI 1 - Српски језик и књижевностНаставник
I 2 - Српски језик и књижевностНаставник
III 1 - Српски језик и књижевностНаставник
III 2 - Српски језик и књижевностНаставник
IV 1 - Грађанско васпитање (обавезни изборни)Наставник
IV 1 - Српски језик и књижевностНаставник
IV 2 - Грађанско васпитање (изборни)Наставник
IV 2 - Српски језик и књижевностНаставник
Љиљана ЈоксимовићI 1 - ХемијаНаставник
I 2 - ХемијаНаставник
Жељко МарићI 1 - Физичко васпитањеНаставник
I 2 - Физичко васпитањеНаставник
II 1 - Грађанско васпитање (обавезни изборни)Наставник
II 1 - Физичко васпитањеНаставник
II 2 - Грађанско васпитање (обавезни изборни)Наставник
II 2 - Физичко васпитањеНаставник
III 1 - Физичко васпитањеНаставник
III 2 - Физичко васпитањеНаставник
IV 1 - Физичко васпитањеНаставник
IV 2 - Физичко васпитањеНаставник
Александар МарјановићI 1 - Рачунарство и информатикаНаставник
I 2 - Рачунарство и информатикаНаставник
II 1 - Пословна информатикаНаставник
II 2 - Рачунарски хардверНаставник
III 1 - Пословна информатикаНаставник
Душко МатићI 1 - Грађанско васпитање (обавезни изборни)Наставник
I 1 - Енглески језик (1. страни језик)Наставник
I 2 - Грађанско васпитање (обавезни изборни)Наставник
I 2 - Енглески језик (1. страни језик)Наставник
II 1 - Енглески језик (1. страни језик)Наставник
II 1 - Пословни енглески језикНаставник
II 2 - Енглески језик (1. страни језик)Наставник
III 1 - Енглески језик (1. страни језик)Наставник
III 1 - Пословни енглески језикНаставник
III 2 - Енглески језик (1. страни језик)Наставник
IV 1 - Енглески језик (1. страни језик)Наставник
IV 1 - Пословни енглески језикНаставник
IV 2 - Енглески језик (1. страни језик)Наставник
Зора МатићIII 1 - Социологија са правима грађанаНаставник
IV 2 - Социологија са правима грађанаНаставник
Марко МатићIII 2 - Рачунарска логикаНаставник
IV 2 - Микроконтролери и микрорачунариНаставник
IV 2 - Рачунари у системима управљањаНаставник
Весна ПавловићII 1 - Принципи економијеНаставник
III 1 - СтатистикаНаставник
IV 1 - БанкарствоНаставник
IV 1 - Основе банкарског пословања са евиденцијом (обавезни изборни)Наставник
IV 1 - СтатистикаНаставник
Јелена ПавловићI 1 - Принципи економијеОдељењски старешина
II 1 - РачуноводствоНаставник
III 1 - РачуноводствоНаставник
IV 1 - РачуноводствоНаставник
Јелена ПеришићI 2 - Практична наставаОдељењски старешина
II 2 - Практична наставаНаставник
III 2 - Електроенергетика (обавезни изборни)Наставник
IV 2 - Техничка документацијаНаставник
Славица ПетровићII 1 - Српски језик и књижевностНаставник
II 2 - Српски језик и књижевностОдељењски старешина
Раденко РадичевићII 2 - Електроника IНаставник
III 2 - Електроника IIНаставник
Жељка РадовановићII 2 - Софтверски алатиНаставник
III 2 - Оперативни системиНаставник
IV 2 - Алати за управљање садржајем на интернету (изборни)Наставник
Горан РадовићI 1 - Пословна економијаНаставник
I 1 - РачуноводствоНаставник
II 1 - Јавне финансијеОдељењски старешина
II 1 - Пословна економијаОдељењски старешина
III 1 - БанкарствоНаставник
III 1 - Национална економија (изборни)Наставник
III 1 - Пословна економијаНаставник
IV 1 - МаркетингНаставник
IV 1 - Пословна економијаНаставник
Иван СтефановићII 2 - ПрограмирањеНаставник
III 2 - Микроконтролери и микрорачунариНаставник
IV 2 - Одржавање рачунарских системаОдељењски старешина
Миленко СтефановићI 1 - Економска географијаНаставник
II 2 - ГеографијаНаставник
Душица ТулимировићIII 1 - Грађанско васпитање (обавезни изборни)Одељењски старешина
III 1 - ПравоОдељењски старешина
III 2 - Грађанско васпитање (обавезни изборни)Наставник
IV 1 - ПравоНаставник
Славка ШаровићII 1 - МатематикаНаставник
III 1 - МатематикаНаставник
III 2 - МатематикаНаставник
IV 1 - МатематикаНаставник
IV 2 - МатематикаНаставник
IV 2 - ПредузетништвоНаставник