Vidovdan 2020

Vidovdan je dan kada se u našoj školi sumiraju postignuti rezultati i kada se nagrađuju zaslužni učenici.
Sve odlične učenike Tehnička škola je nagradila književnim delima.
Opština Kosjerić je novčano nagradila učenike za postignute rezultate na takmičenjima.
Titan Cementara Kosjerić je kao i svake godine nagradila najboljeg đaka svakog razreda sa prigodnim poklonom, nagradu od fabrike Titan dobio je i đak generacije.

Na kraju , još jedna školska godina je iza nas, godina koju je obeležio kovid-19 i Kombinovani model nastave, godina pojedinačne, grupne i kolektivne bitke za znanje, ali i priznanje učenicima da se rad, posvećenost, požrtvovanost, pristojnost kategorije za koje se valja boriti i ka kojima treba težiti, i zbog toga nastavite vredno da učite i da se usavršavate, jer znanje vam niko ne može oduzeti a to je ključ uspeha.