Видовдан 2020

Видовдан је дан када се у нашој школи сумирају постигнути резултати и када се награђују заслужни ученици.
Све одличне ученике Техничка школа је наградила књижевним делима.
Општина Косјерић је новчано наградила ученике за постигнуте резултате на такмичењима.
Титан Цементара Косјерић је као и сваке године наградила најбољег ђака сваког разреда са пригодним поклоном, награду од фабрике Титан добио је и ђак генерације.

На крају , још једна школска година је иза нас, година коју је обележио ковид-19 и Комбиновани модел наставе, година појединачне, групне и колективне битке за знање, али и признање ученицима да се рад, посвећеност, пожртвованост, пристојност категорије за које се ваља борити и ка којима треба тежити, и због тога наставите вредно да учите и да се усавршавате, јер знање вам нико не може одузети a то је кључ успеха.