Nastavno osoblje

NastavnikNastavni predmet (Razredno odeljenje)Uloga
Milutin BogdanovićIII 2 - MatematikaOdeljenjski starešina
Dragana BožovićII 2 - Operativni sistemiNastavnik
II 2 - Računarski hardverNastavnik
IV 1 - Poslovna informatikaNastavnik
IV 2 - Računarske mreže i komunikacijeNastavnik
Tomislav GajićVerska nastava - pravoslavni katihizis (izborni)Nastavnik
Mirjana Dunjić-RadosavljevićI 1 - MatematikaOdeljenjski starešina
I 1 - Poslovna korespondencija i komunikacijaOdeljenjski starešina
II 1 - Savremena poslovna korespondencijaNastavnik
II 3 - Marketing u trgoviniNastavnik
II 3 - Osnovi poslovanja u trgoviniNastavnik
II 3 - Tehnika prodaje i usluge kupcimaNastavnik
Slaviša ĐokićLikovna kulturaNastavnik
Ivan ĐurićIstorijaNastavnik
Jelena ĐurićI 2 - FizikaOdeljenjski starešina
II 2 - FizikaNastavnik
III 2 - Digitalna elektronikaNastavnik
Nada Đurović VeskovićI 2 - Osnove elektrotehnikeNastavnik
I 2 - Praktična nastavaNastavnik
I 2 - Uvod u arhitekturu računaraNastavnik
II 2 - Osnove elektrotehnikeNastavnik
II 2 - Praktična nastavaNastavnik
III 2 - ElektroenergetikaNastavnik
Ivana IlićI 2 - Srpski jezik i književnostNastavnik
II 2 - Srpski jezik i književnostNastavnik
II 3 - Srpski jezik i književnostOdeljenjski starešina
Danilo JeknićProgramiranjeNastavnik
Mirjana JovanovićBiologijaNastavnik
Slavica JovanovićI 1 - Srpski jezik i književnostNastavnik
II 1 - Srpski jezik i književnostNastavnik
III 1 - Srpski jezik i književnostNastavnik
III 2 - Srpski jezik i književnostNastavnik
IV 1 - Građansko vaspitanje (izborni)Nastavnik
IV 1 - Srpski jezik i književnostNastavnik
IV 2 - Građansko vaspitanje (izborni)Nastavnik
IV 2 - Srpski jezik i književnostNastavnik
Stana JovanovićI 1 - Principi ekonomijeNastavnik
II 1 - Osnovi ekonomijeOdeljenjski starešina
II 3 - Praktična nastavaNastavnik
III 1 - StatistikaNastavnik
IV 1 - Monetarna ekonomija i bankarstvoNastavnik
IV 1 - StatistikaNastavnik
IV 2 - Ekonomika i organizacija preduzećaNastavnik
Ljiljana JoksimovićI 1 - HemijaNastavnik
I 2 - HemijaNastavnik
II 3 - Poznavanje robeNastavnik
Željko MarićFizičko vaspitanjeNastavnik
Aleksandar MarjanovićI 1 - Računarstvo i informatikaNastavnik
I 2 - Računarstvo i informatikaNastavnik
III 1 - Poslovna informatikaNastavnik
IV 2 - RačunariNastavnik
Duško MatićI 1 - Engleski jezik (1. strani jezik)Nastavnik
I 2 - Engleski jezikNastavnik
II 1 - Engleski jezikNastavnik
II 2 - Engleski jezikNastavnik
III 1 - Engleski jezik (1. strani jezik)Nastavnik
III 2 - Engleski jezikNastavnik
IV 1 - Engleski jezik (1. strani jezik)Nastavnik
IV 2 - Engleski jezik (1. strani jezik)Nastavnik
Milena Orubović ĐukićII 3 - Engleski jezik (1. strani jezik)Nastavnik
Jelena PavlovićII 1 - RačunovodstvoNastavnik
III 1 - RačunovodstvoOdeljenjski starešina
IV 1 - RačunovodstvoNastavnik
Radenko RadičevićII 2 - Elektronika INastavnik
III 2 - Elektronika IINastavnik
III 2 - Merenja u elektroniciNastavnik
Goran RadovićI 1 - Poslovna ekonomijaNastavnik
I 1 - RačunovodstvoNastavnik
II 1 - Poslovna ekonomijaNastavnik
III 1 - Monetarna ekonomija i bankarstvoNastavnik
III 1 - Osnovi ekonomijeNastavnik
III 1 - Poslovna ekonomijaNastavnik
IV 1 - MarketingNastavnik
IV 1 - Osnovi ekonomijeNastavnik
IV 1 - Poslovna ekonomijaNastavnik
Ivan StefanovićI 2 - Računarska grafika i multimedijaNastavnik
II 2 - Softverski alatiOdeljenjski starešina
III 2 - RačunariNastavnik
IV 2 - Osnove automatskog upravljanjaNastavnik
Milenko StefanovićI 1 - Ekonomska geografijaNastavnik
II 1 - Ekonomska geografijaNastavnik
II 2 - GeografijaNastavnik
Marko TomićIV 2 - FilozofijaNastavnik
Građansko vaspitanje (izborni)Nastavnik
III 1 - SociologijaNastavnik
III 1 - Ustavno i privredno pravoNastavnik
III 2 - SociologijaNastavnik
IV 1 - Ustavno i privredno pravoOdeljenjski starešina
IV 2 - Ustav i prava građanaNastavnik
Slavka ŠarovićI 2 - MatematikaNastavnik
II 1 - MatematikaNastavnik
II 2 - MatematikaNastavnik
II 3 - MatematikaNastavnik
III 1 - MatematikaNastavnik
IV 1 - MatematikaNastavnik
IV 2 - MatematikaOdeljenjski starešina